محل تبلیغات شما

خاطره ای ازسپهبد شهید صیاد شیرازی :

جلسه آلوده و ناپاک

اوایل جنگ بود. در جلسه‌ای بنی صدر بدون بسم الله» شروع کرد به حرف زدن، نوبت که به شهید صیاد شیرازی رسید، وی به نشانه اعتراض رو به بنی صدر - که آن زمان فرمانده کل قوا بود - کرد و گفت: در جلسه به این مهمی که برای حفظ امنیت نظام جمهوری اسلامی تشکیل شده، نه یک بسم الله گفته شد و نه حتی آیه‌ای از قرآن خوانده شد، من آن‌قدر این جلسه را ناپاک و آلوده می‌دانم که احساس می‌کنم وجود خودم هم از این جلسه آلوده شده و چاره‌ای ندارم جز اینکه از این جا به قم بروم و با زیارت خودم را تطهیر کنم». و بلافاصله پس از جلسه رهسپار قم شد.
خاطراتی از سپهبد شهید صیاد شیرازی در کتاب دلم برایت تنگ شده» به کوشش علی اکبری، صفحه22

Image result for ‫گل لاله‬‎

۱۷۰- خاطره ای از شهادت آیت‌الله سیدمحمدرضا واحدی، علیمردان خان بختیاری و خداکرم خان بهمئی :.... ۱۳۹۸/۰۷/۲۷

۱۶۹- خاطره ای از شهید ابراهیم هادی : پیش‌بینی شهید ابراهیم هادی درباره راهپیمایی اربعین ۱۳۹۸/۰۷/۲۰

۱۶۸- خاطره ای از سردار شهید حبیب لک‌زایی : فرمانده‌ای که بر قلب محرومان سیستان حکومت می‌کرد ۱۳۹۸/۰۷/۲۰

جلسه ,آلوده ,شیرازی ,صیاد ,شهید ,ناپاک ,صیاد شیرازی ,شهید صیاد ,جلسه آلوده ,خاطره ای ,از این

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

borcentneto raturipci John's collection provacsaulo نمایندگی آکادمی کنگره 60 وطنی که برایش می جنگم هدف تی وی wistotate stiggoogroti