محل تبلیغات شما

خاطره ای از شهید محراب آیت‌الله مدنی (ره) :

معامله با یک نوجوان!

Image result for ‫شهید محراب آیت‌الله مدنی (ره) در جبهه‬‎

در ارتفاعات سخت کردستان بودیم که به ما اطلاع دادند شهید محراب آیت‌الله مدنی (ره) برای بازدید منطقه به محل استقرار ما خواهد آمد. هنگام بازدید، رزمنده نوجوانی جلو رفت و با حیایی خاص بعد از سلام و احوال‌پرسی گفت: الان 9 روز است که آب پیدا نکرده ایم و نمازهایم را با تیمّم خوانده‌ام، تکلیف نمازهای من چه می‌شود؟ شهید مدنی وقتی نگرانی او را دید در حالی که اشک در چشمانش حلقه زده بود، گفت: حاضری یک معامله با من بکنی؟ آن رزمنده گفت: چه معامله‌ای؟ شهید مدنی گفت: من حاضرم تمام عبادت‌هایم را به تو بدهم و در عوض تو این 9 روز نمازت را به من بدهی.
( به نقل از: ماهنامه جانباز، شماره 105 ، گوینده خاطره: آقای علیرضا زوّاره)

Image result for ‫گل لاله‬‎

۱۷۰- خاطره ای از شهادت آیت‌الله سیدمحمدرضا واحدی، علیمردان خان بختیاری و خداکرم خان بهمئی :.... ۱۳۹۸/۰۷/۲۷

۱۶۹- خاطره ای از شهید ابراهیم هادی : پیش‌بینی شهید ابراهیم هادی درباره راهپیمایی اربعین ۱۳۹۸/۰۷/۲۰

۱۶۸- خاطره ای از سردار شهید حبیب لک‌زایی : فرمانده‌ای که بر قلب محرومان سیستان حکومت می‌کرد ۱۳۹۸/۰۷/۲۰

شهید ,مدنی ,ره ,یک ,آیت‌الله ,محراب ,مدنی ره ,معامله با ,آیت‌الله مدنی ,محراب آیت‌الله ,شهید محراب ,شهید محراب آیت‌الله

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کویـر کوچــــــــــــــک من باشگاه فرهنگی ورزشی هندبال زاگرس اسلام آباد غرب lishironvi ستاره شب 2 feilowbilu تولید کننده سینی کابل 33530243 نردبان کابل|لوله برق فولادی،گالوانیزه،لوله فلکسیبل برق Raya Senpay World ♡_♡ tumantama my routines ⚫ amazingly world ⚫