محل تبلیغات شما

خاطره ای از شهید علی اکبر دهقان : 

آرزو 

Image result for ‫شهید علی اکبر دهقان از شهدای 7 تیر‬‎ 

مریم عرفانیان
یک روز مردی به خانه‌مان تلفن کرد و گفت: به علی‌اکبر دهقان بگید اگه با بهشتی باشه کشته می‌شه.» مضطرب شدم، به برادرم هاشم گفتم که مردی تلفن کرد و این حرف را گفت و نگرانم، حالا باید چکار کرد؟ برادرم گفت: حتماً شوخی داشته، نباید ناراحت بشی.»
- درهر صورت باید به داداش علی‌اکبر جریان رو بگم.
این را گفتم و همراه هاشم به مخابرات رفتیم تا با محل کار علی‌اکبر تماس بگیریم. جریان را برای علی‌اکبر هم تعریف کردم؛ با خونسردی گفت: ناراحت نباش، مهم نیست. اصلاً چه‌بهتر که انسان با شهادت از دنیا برود. از خدا بخواه تا شهادت رو نصیبم کنه.»‌گریه‌ام گرفت، گفتم: امید ما شما هستی چرا این حرف رو می‌زنی؟» باز هم حرفش را تکرار کرد: دعا کن تا تنها آرزوم که شهادت هست تحقق پیدا کنه.» دو روز بعد از همان تلفن بود که با انفجار دفتر حزب جمهوری به آرزویش رسید.
خاطره‌ای از شهید علی اکبر دهقان از مجموعه کتاب‌های ایثارنامه»
راوی: طاهره دهقان، خواهر شهید

Image result for ‫گل لاله‬‎

۱۷۰- خاطره ای از شهادت آیت‌الله سیدمحمدرضا واحدی، علیمردان خان بختیاری و خداکرم خان بهمئی :.... ۱۳۹۸/۰۷/۲۷

۱۶۹- خاطره ای از شهید ابراهیم هادی : پیش‌بینی شهید ابراهیم هادی درباره راهپیمایی اربعین ۱۳۹۸/۰۷/۲۰

۱۶۸- خاطره ای از سردار شهید حبیب لک‌زایی : فرمانده‌ای که بر قلب محرومان سیستان حکومت می‌کرد ۱۳۹۸/۰۷/۲۰

شهید ,دهقان ,علی‌اکبر ,» ,تلفن ,گفتم ,اکبر دهقان ,علی اکبر ,شهید علی ,از شهید ,تلفن کرد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چکامه بر دوش Brian's style سازنده انواع سرسره های پارک آبی برای استخر | سرسره آبی | پارک آبی فروشگاه عینک معتبر مرکز مشاوره تلفنی کامپیوتر tyticahou آرشیو تصویری و خبری هنرمندان سینما و تلوزیزون We Love Teen Titans(DC-MAVEL) مد Jennifer's blog